Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kesiksiz giriş yaratıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çallıkındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriyetle kullanıcı adınızı değsoruntirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde taraf saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Takipçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram bağlantısı istediği midein şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çkısaltmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun midein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişbol farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Elbette Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çallıkınan evet da hacklenen eşhas midein ne yazık ki çok zait metot bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok zait takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek gerçekte diğer kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çallıkışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değsoruntirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çallıkındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz değsoruntiğinde yahut kullanıcı adınız değsoruntiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değsoruntirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değsoruntirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değsoruntiren sen değilsen, hesabını güvene allık” evet da kâh “değsorunikliği art allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini değsoruntirdiği midein sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*