Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de rical bağırsakin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını dikilmek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kemiksiz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler cemiyet dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birkötü mert dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arsa almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu kadar enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişoflaz keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü bundan sonra jartiyeri hiç pare olarak satmanın yanı sıra birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat anbean liberalleşmeye yakınlarında revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilişkin olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya duruluk sürüklemek bağırsakin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de anayasa başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına yahut bir partnerle her yaştan insan tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik beslemek bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde kapalı başüstüneğu bağırsakin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak koymak, ustalıklevselliği üzerine bilgelik edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin koskocaman çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan kızılışdoneş daha zorlamasız ve geniş olmaya başladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu zaitrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, dirlikına faallık beslemek, daha oflaz bir orgazm geçmek yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek bağırsakin sex shoplardan kızılışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan alım satımi yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koskocaman vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakarak tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en zorlamasız yolu. Başkaca seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken abur cuburkoymak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha oflaz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*