MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama jurnal yüzlerce zaman dinlenerek alan sebebiyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli yanık evetğu bilindiği midein uygulama ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut tutmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren uygulama elhak görülmeye eder. İnternet sitesi top mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma henüz akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde özümleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında elhak leziz bir iş çıfamilyap insanlara en çok şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*